Betkom Yeni Başlayanlar İçin Rehber
Betkom Yeni Başlayanlar İçin Rehber

Betkom Ödeme Seçenekleri

Betkom ile kazanan herkes, betkom ödeme seçenekleri üzerinden istediği zaman kazancını çeker. Yaşanması muhtemel bir problem yoktur. En uygun limitler, en kullanışlı sistemler ile en hızlı şekilde kazandığınız paraları geri alacaksınız. Veya istediğiniz bir gün ve saatte. çalışmayı arzu ettiğiniz bir sistem üzerinden para çekme talimatı verdiğinizde. Kesinlikle talimatın masrafsız bir şekilde gerçeğe dönüştüğünü de bizzat tespit edersiniz.Hangi yöntemler ile ödeme yapılır? Betkom ödeme seçenekleri ifadesinde, geçerli sistemler nelerdir? Burada üyelerin zevkine bırakılan seçenek bulunur. Bankacılık işlemlerinde, havale ya da EFT ile para çekme işlemi yapılabilir. Kripto para sisteminde, bitcoin seçeneğinin kullanılması mümkündür. Fakat sanal cüzdanlar anlayışında, papara ve mefete  ile ödeme sistemlerinin geçerli olduğunu göreceksiniz. Sizin için hangisi uygun ise. hangisi ile çalışmayı alışkanlık haline getirmiş iseniz. O seçeneği tercih etmeniz ve kazandığınız parayı sorunsuz bir şekilde almanız mümkün olacaktır.

Betkom Ödeme Miktarları

Ayrıca para çekme talimatı verilir iken dikkat edilmesi gereken en önemli detaydan bir tanesi, betkom ödeme miktarları olur. Belirlenen para çekme miktarı en düşük 240 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Bunun altında kazanç elde edenlerin, öncelikli olarak hesap bakiyesini bu seviyeye olacak şekilde yükseltmesi gerekir. Örneğin en yüksek ödeme miktarı ise, üyelere göre ve yatırılan paraya göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Standart üyeler için. Günlük 250.000 Türk Lirası ve toplamda 3 defa para çekme talimatı verme hakkı tanınır.

Birinci seviye VIP üyeler günlük 300.000 Türk lirası ve toplamda 3 adet,

İkinci seviye VIP üyeler günlük 350 bin Türk Lirası ve toplamda 4 adet,

Üçüncü seviye VIP üyeler günlük 400 bin Türk Lirası ve toplamda 5 adet,

Dördüncü seviye VIP üyeler günlük 450 bin Türk Lirası ve toplamda 6 adet,

Beşinci seviye VIP üyeler günlük 500 bin Türk Lirası ve toplamda 7 adet para çekme talimatı verir.

Ayrıca maksimum çekim miktarı hakkında belirlenen farklı kurallar bulun. Buna göre ana parametre, yatırılan para ile ilişkili olacaktır.

Betkom Maksimum Ödeme Miktarı

Yatırılan paraların miktarına göre değişken şekilde, betkom maksimum ödeme miktarı karşınıza çıkacaktır.

100.000 Türk Lirası altında yatırım yapar iseniz 500.000 Türk Lirası,

100.000 Türk Lirası üzerinde yatırım yapar iseniz 750 bin Türk Lirası,

250 bin Türk Lirası üzerinde yatırım yapar iseniz 1 milyon Türk Lirası,

500 bin Türk Lirası üzerinde yatırım yapar iseniz 2 milyon Türk Lirası,

1 milyon Türk Lirası üzerinde yatırım yapar iseniz 5 milyon Türk Lirası,

2 milyon Türk Lirası üzerinde yatırım yapar iseniz 10 milyon Türk Lirası,

5 milyon Türk Lirası üzerinde yatırım yapar iseniz 25 milyon Türk Lirası,

10 milyon Türk Lirası üzerinde yatırım yapar iseniz 50 milyon Türk Lirası maksimum sınırda para çekme işlemi yapabilirsiniz.

Betkom Ödeme Süresi

Miktarlar ve ödeme yöntemleri belirleyici olmayacak şekilde, betkom ödeme süresi üyeleri tatmin edici düzeylerde bulunmaktadır. Üye olan şahıs ne yapar? Hesabına para gönderir, bahis ve oyunlarda kullanıp para kazanır. para kazandıktan sonra hesabı üzerinden para çekme talep formunu açar, doldurur ve finansal departmana gönderir. Bu andan itibaren ödeme süresi başlayacaktır. 5 dakika ile 30 dakika aralığında değişkenlik gösterdiği, ilgili departman tarafından tanımlanmıştır. Yoğun bir günde talimat verenler en fazla 30 dakikada. yoğunluk yaşanmayan bir günde talimat verenler ise, en fazla 5 dakikada kazançlarını çekebilmektedir.

Betkom Ödemede Komisyon Almaz

Son olarak masraf konusunu gündeme getirelim. Unutmayın, betkom ödemede komisyon almaz. Belirlenen en düşük, en yüksek ödeme miktarları veya karşınıza çıkarılan bütün ödeme yöntemleri için aynı kural geçer. Her üyede standart bir uygulama haline getirilmiştir. Sizin havale ya da EFT, bitcoin ya da diğer sanal cüzdan seçeneklerini tercih etmeniz, herhangi bir önem taşımaz. En düşük ya da en yüksek miktarda para çekme talimatı vermeniz de, herhangi bir öneme sahip değildir. Hemen ödeme gerçekleşir ve havale ücreti, EFT ücreti, komisyon, işlem masrafı, hizmet bedeli ya da aklınıza gelen herhangi bir başlıkta bir kesinti ile karşılaşmazsınız. Kazandığınız parayı, vereceğiniz talimatla birlikte, net yani kuruşu kuruşuna alacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir